ایرانیان از دیرباز در محافل خود از آجیل و خشکبار بهره می بردند و همیشه نقل محافلشان بود و برخی از محبوب ترین های آنها نام ایران را جهانی کرده اند. پسته را می توان یکی از مهمترین و معروف ترین آنها دانست. شاید همین موارد باشد که ما ردپای آجیل را در مراسم های سنتی ایرانیان و فارسی زبانان از شب یلدا تا نوروز می بینیم.

درک این مطلب که بازار در حال تحول است ما را بر این داشت که فروش آجیل را بر بستر اینترنت فراهم سازیم. ولی فروش آنلاین آجیل و خشکبار دغدغه هایی هم دارد. ذائقه خرید ایرانی برای خرید آجیل به گونه ای است که باید محصول باز و فله را ببیند و شاید محصول را بیازماید تا از آن خرید کند. واضح است که امکان آزمودن در فروش اینترنتی وجود ندارد. به همین دلیل در آجیل باز تصمیم را بر آن گذاشته ایم که بهترین محصول ممکن را به دست مشتریان عزیز برسانیم تا اولین خرید آنها بابی برای آشنایی آنها با مجموعه آجیل باز باشد.

ما خرید از آجیل باز را یک معامله تجاری نمی دانیم، بلکه به آن به عنوان فرصتی برای آشنایی نگاه می کنیم و مطمئن باشید که هیچگاه برای آشنایانمان محصول بی کیفیت فراهم نمی کنیم.

آجیلباز دات کام امادگی دارد تا با تولیدکنندگان، تامین کنندگان و کشاورزان محترم جهت خرده فروشی محصولات ایشان در سایت، و فروش عمده در بازار همکاری نماید.

Scroll To Top
Close
Close
Shop
0 Cart
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping

Open chat
1
سلام
کمکی از دست ما بر میاد؟