کره های آجیلی . کره آجیل از آسیاب کردن دانه های مغز آجیل تهیه می شود که بافتی نرم و خمیری شکل دارد و فقط و فقط از مغز آجیل تهیه می شود و فاقد نمک، شکر، آرد، روغن و مواد نگهدارنده است.

 

سرشار از چربی های غیراشباع مونو است. این چربی های مفید، به کاهش سطح کلسترول بد خون کمک می کند و سطح قند خون و انسولین را تنظیم می کند.

منبع خوبی از انواع ویتامین ها، مواد معدنی و آنتی اکسیدان هاست که مصرف آن به تقویت سیستم ایمنی و بهبود عملکرد دستگاه های بدن کمک می کند.

پروتئین و فیبر موجود در کره آجیل ، باعث سیر نگه داشتن شما می شود و سطح انرژی بدنتان را یکنواخت حفظ می کند.

به دلیل عدم استفاده از مواد نگهدارنده، افزودنی و روغن پالم، این محصول پس از مدتی دو فاز می شود و لایه روغن کره بالای ظرف می ایستد. در صورت بروز چنین حالتی، قبل از مصرف آن را هم بزنید. پیشنهاد می شود ظرف کره را سر و ته نگهداری کنید. برای نگهداری به مدت طولانی تر از یک هفته بهتر است کره آجیل را در یخچال نگهداری کنید. پانزده دقیقه قبل از استفاده، آن را از یخچال خارج کنید تا به دمای محیط برسد و از بافت نرم آن لذت ببرید.

شما می توانید کره دلخواه خود را از به آجیلباز سفارش دهید تا از بهترین مواد اولیه و با رعایت تمام اصول بهداشتی برای شما آماده شود.

برای ارائه بهترین کیفیت، ما کره آجیل را روزانه تواید می کنیم. بنابراین در صورت ثبت سفارش کره های آجیلی، آجیلباز از شما یک روز زمان می خواهد تا مثل همیشه بهترین محصول را به شما ارائه کند.

Scroll To Top
Close
Close
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping

Open chat
1
سلام
کمکی از دست ما بر میاد؟